РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВОДИТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО

26-та окрема артилерійська бригада імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

Артилерійська бригада була сформова на 30 жовтня 2004  року.

6 травня 2019 року, на перше відзначення Дня  піхоти, бригада отримала почесну назву на честь генерала-хоружного Романа  Дашкевича українського військового і політичного діяча УНР, одного із засновників української артилерії.

. 6 липня 2019 року вручено стрічку до бойового знамена з почесною назвою.

Базується В/ч А 3091 в місті Бердичів Житомирської області.

Мотивація для кандидатів:

• Грошове забезпечення від 11500;
  • Матеріальна допомога при підписанні контракту;
  • Збереження місця роботи (посада), виплачується середній заробіток;
  • Безкоштовне обмундирування;
  • Безкоштовне забезпечення житлом;
  • Безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах;
  • Безкоштовне медичне та санаторне-курортне лікування.

Для отримання детальної інформації звертатися до Решетилівського РВК: м.Решетилівка вул.Шевченка, 25 тел. (05363) 2-14-70