Шановні мешканці Решетилівщини! Вітаємо з 77-ю річницею вигнання нацистів із території Решетилівського району!

Шановні мешканці Решетилівщини!

Вітаємо з 77-ю річницею вигнання нацистів із території Решетилівського району!

Сьогодні 23 вересня 2020 року о 10 годині ранку в парку Перемоги відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави та Вічного Вогню.  В покладанні квітів прийняли участь голова райдержадміністрації Іван Черкун, заступник голови районної ради Віктор Бережний, голова ветеранської організації  Віктор Багно, секретар міської ради Оксана Дядюнова.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, заходи відбулись за участі обмеженої кількості осіб.

Артисти районного будинку культури в соціальних мережах презентували кліп «Спасибі вам, фронтовики!»

23 вересня – особливий день для нашого району. 77 років тому наш район був героїчно звільнений.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,   хто загинув, визволяючи наш рідний край  від    нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям  району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!