Шановні мешканці Решетилівського району!

Шановні мешканці Решетилівського району!

2 вересня 2020 року у світі відзначається 75-та річниця закінчення Другої світової війни.

Статтею 1 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» визначено, що шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939- 1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Знову, зі зброєю в руках, ми змушені захищати наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Бажаю всім бути гідними подвигу героїв та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей та радіти їхнім успіхам!

Вічна пам'ять полеглим. Честь і слава живим героям!