ШАНОВНІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ‼ Бути військовим – дуже почесно.

ШАНОВНІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ‼

Бути військовим – дуже почесно.

Якщо Ви вирішили пов’язати свою долю із захистом Батьківщини та поповнити лави кращих синів та дочок України, тоді запрошуємо Вас на навчання до вищих військових навчальних закладів.

Переваги здобуття військової освіти:

1. Безкоштовне навчання.

2. Гарантоване працевлаштування до Збройних Сил України.

3. Грошове забезпечення від 13 000 грн.

4. Отримання житла за рахунок держави.

5. Речове забезпечення у відповідності до норм забезпечення.

6. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

7. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 % розмірі місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.

8. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

9. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

10. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

11. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше, або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Вимоги до кандидатів:

• вік від 17 до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

• наявність повної загальної середньої освіти;

• придатність для проходження військової служби за висновками військово-лікарської комісії;

• наявність сертифікатів ЗНО від 100 балів.

Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні звернутися до Решетилівського районного військового комісаріату :м.Решетилівка, вул.Шевченка, 25. Контактний телефон (05363) 2-14-70.

Також надаємо перелік вищих військових навчальних закладів МО України, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України та їх електронні адреси:

1. Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів; mail@asv.gov.uа, www.asv.gov.ua).

2. Військова академія (м.Одеса; www.vaodessa@org.ua, vaodessa@ukr.net)

3. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua, info@ hups.mil.gov.ua)

4. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м.Київ, http://viti.edu.ua, viti@viti.edu.ua)

5. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова (www.zvir.zt.ua, pk@zvir.zt.ua)