111

Служба у справах дітей на захисті прав дітей Решетилівщини!

Версія для друкуВерсія для друку

Служба у справах дітей на захисті прав дітей Решетилівщини!

 

31 травня 2018 року служба у справах дітей облдержадміністрації провела обласне дитяче свято до Дня захисту дітей, яке відбулося у Полтавському академічному обласному театрі ляльок. Участь у святі взяли 14 дітей з Решетилівського району, поїздка яких була організована службою у справах дітей райдержадміністрації. Це діти, які перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; діти з сімей, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Діти долучились до театралізованої-розважальної програми «У пошуках дружби», пограли у веселі ігри та отримали подарунки. Учасників свята привітала начальник служби у справах дітей  облдержадміністрації Інна Конончук.

1 червня 2018 року працівники служби у справах дітей Решетилівської райдержадміністрації привітали дітей Решетилівської гімназії ім. І.Л..Олійника та Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступеню зі святом та вручили дітям солодкі подарунки. Начальник служби Гмиря Ю.А. побажала дітям здійснення мрій, рости щасливими та здоровими, щоденно відчувати поруч із собою доброзичливих та щирих рідних і близьких дорослих людей, які роблять усе можливе, щоб оточити дітей увагою і турботою.

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Офіційне рішення заснувати Міжнародний день захисту дітей було ухвалене в листопаді 1949 року конгресом Міжнародної демократичної федерації жінок, і вже в 1950 році 1 червня було відзначено перший День захисту дітей.

 

Наверх ↑