Сьогодні 20 листопада 2020 року, у переддень Дня Гідності та Свободи

Сьогодні 20 листопада 2020 року, у переддень Дня Гідності та Свободи

відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко у місті Решетилівка. У покладанні прийняли участь голова райдержадміністрації Іван Черкун, голова районної ради Сергій Колотій, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малиш, голова спілки учасників АТО Решетилівщини Олег Мотузко.

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.