Сьогодні 22 травня 2020 року відбулась офіційна передача апарату штучної вентиляції легенів "BLIZAR"

від ТОВ АФ "Добробут" агропромхолдинг "Астарта-Київ" для обладнання реанімаційного відділення КНП «Центральна районна лікарня». Апарат застосовується для хворих з кисневою недостатністю. Його вартість – 500 тис. грн. Цю почесну місію виконав заступник генерального директора агрофірми «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» Анатолій Таранушич. У врученні взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький (Oleksandr Bilenkyi), голова Решетилівської районної державної адміністрації Іван Черкун, директор КНП «Центральна районна лікарня» Юрій Черкун, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесниченко, в.о. голови міської ради Оксана Дядюнова.
У пік захворюваності на коронавірус важливо посилити технічну базу лікарень, щоб швидше та якісніше діагностувати хворих.
Компанія «Астарта –Київ» продовжує вивчати потреби медичних закладів Полтавщини і забезпечувати медперсонал необхідним обладнанням для боротьби з COVID-19.
Ще на початку карантину наша компанія забезпечила засобами захисту всіх своїх працівників і пайовиків. Але ми не можемо потурбуватись про лікарів, які першими стикаються з новим вірусом, - говорить заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут» Анатолій Таранушич. –Тому 15 лікарень Полтавської області уже отримали від «Астарти» медичні маски, захисні костюми, антисептики, рукавички, експрес тест-системи на визначення антитіл COVID-19.
Всього 9 млн. гривень компанія витратила на закупку необхідного обладнання лікарням. Апатати ШВЛ отримали, крім Решетилівської ЦРЛ, ще 14 районних лікарень Полтавської області.
Решетилівська районна державна адміністрація, колектив КНП «Центральна районна лікарня» щиро вдячні за допомогу та бажають керівництву та працівникам агрофірми «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» міцного здоров’я та процвітання.