Святкування Дня Конституції України

Версія для друкуВерсія для друку

 

Святкування Дня Конституції України

 

27 червня 2019 року о 13 годині у Решетилівському Районному Будинку культури відбулось святкування Дня Конституції України, в якому прийняло участь керівництво району, керівники та працівники організацій та установ, мешканці та гості краю.

Зі словами вітань на честь святкування Дня Конституції України до присутніх звернулись керівники району. Заступник голови районної ради Віктор Бережний поздоровив усіх зі святом та наголосив, що Конституція 1996 року стала першою Конституцією незалежної України і вона стала продовженням багатовікових конституційно-правових традицій українського народу. 
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Черкун також привітав решетилівців зі святом і за дорученням Президента України нагородив посвідченнями «Мати-героїня» Наталію Биховець – маму п’ятьох дітей з міста Решетилівка та Світлану Головату – маму п’ятьох дітей з села М’якеньківка. 
Талановиті артисти району та міста зі своїми виступами продовжили вітати присутніх зі святом. Дякуємо за чудову концертну програму!

Наверх ↑