Турнір з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді

25 листопада 2017 року службою у справах дітей Решетилівської районної державної адміністрації був проведений районний відкритий турнір з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді. Цей захід був приурочений Дню прийняття Конвенції ООН про права дитини та 20-річчю з дня заснування Клубу Інтелектуальної Творчості «Арістотель».

Участь в турнірі взяли 15 команд знавців з ДНЗ «Професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського», Решетилівської гімназії ім. І.Л. Олійника,  Покровської, Калениківської, Сухорабівської, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступеню, Потічанського НВК,Решетилівської, Колотіївської ЗОШ І-ІІ ступеня та дорослих, які  грали поза заліком.

Турнір відкрили голова Полтавської районної ради Біленький О.Ю, перший заступник голови райдержадміністрації Черкун І.П., заступник голови районної ради Бережний В.О., які побажали гравцям гарної гри та перемоги. Підготувала та провела гру начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гмиря Ю.А.

Юні та дорослі гравці змагалися в ерудиції та логіці. Гра була запеклою і надзвичайно емоційною. Перемогу здобули в старшій групі команда «Рубікон» Покровської ЗОШ І-ІІІ ступеня, в молодшій – команда «Спартанці» Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступеня. Всі учасники гри отримали в подарунок книги, солодощі та канцтовари, а переможці, окрім цього, мають можливіть  поїхати на екскурсію в місто України, яке вони самі оберуть.

Вдячні за пітримку ГО «Патріоти Решетилівщини» (в особі Біленького О.Ю.), районному осередку ВО «Свобода» (в особі Ханка А.М.) та представникам команди дорослих «PS».