#ВеликеБудівництво

#ВеликеБудівництво

27 липня 2020 року голова райдержадміністрації @Іван Черкун проінспектував хід робіт на об’єктах «Великого будівництва» в районі.
На будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Покровське на теперішній час проведені зовнішні роботи, продовжується проведення внутрішніх робіт, облаштування інженерних мереж, підключення комунікацій, водо- та енергопостачання. Готовність об’єкту складає 70 %.
Розпочались будівельні роботи і у селі Демидівка. Поряд з загальноосвітньою школою розпочалось встановлення металевих конструкцій для облаштування спортивного залу для школярів і жителів Демидівської громади. Іван Черкун поспілкувався з підрядниками про хід будівництва. Перший етап будівництва це укладення фундаменту та каркасу. Незабаром розпочнеться другий етап – це зведення стін, покрівлі, внутрішніх і фасадних робіт.