Відбулися заходи з нагоди Дня національної поліції України

В РЕШЕТИЛІВЦІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні, в другу річницю відзначення Дня національної поліції України, в Решетилівському відділенні поліції відбулися урочисті збори. Особовий склад вишикувався біля пам‘ятного знака загиблим правоохоронцям ,що знаходиться поряд з приміщенням відділення.

На святковий захід прибули та привітали людей мужньої професії,сильних духом голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький,голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця,заступник голови райради Віктор Бережний,заступник селищного голови Григорій Малиш.
Начальник Решетилівського відділення Сергій Токар,вітаючи своїх колег побажав їм добра, ,мирного неба,спокійної служби, злагоди і благополуччя в родинах.
Кожен працівник відділення з рук керівника отримав відзнаки районної влади,Глобинського райвідділу та Решетилівського відділення поліції.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака вшанували працівники поліції і всі присутні своїх товаришів-загиблих правоохоронців в різні роки.