Відкриття футбольного майданчика

Версія для друкуВерсія для друку

Відкриття футбольного майданчика ДНЗ Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського

Сьогодні 25 січня 2018 року почесна делегація у складі: голова обласної державної адміністрації Valeriy Golovko , голова обласної ради Олександр Біленький (Oleksandr Bilenkyi) , народний депутат України голова фракції «Блок Петра Порошенко» Артур Герасимов, народний депутат України Олег Кулініч, Перший заступник голови облдержадміністрації Andrey Pesotsky, заступник голови облдержадміністрації Roman Tovsty, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко,директор департаменту освіти і науки Олена Харченко, директор департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Тимофей Голбан, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Oleksandr Butskyi відвідали Решетилівщину щоб перерізати стрічку футбольного майданчика з штучним покриттям. 

Делегацію зустріли голова райдержадміністрації Роман Перепелиця, голова районної ради Сергій Колотій, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Черкун, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесниченко, заступник міського голови Юрій Шинкарчук, директор ліцею Нила Спильная, керівники та представники трудових колективів, громадськість та учні Решетилівщини.

       «Краще вкладати гроші в спорт, ніж потім в медицину, підніматимемо імунітет і покращуватимемо здоров’я у нашого підростаючого покоління завдяки долученню дітей до спорту!» - зазначили гості у своїх виступах.

      Ще восени минулого року мешканці Решетилівщини та учні ліцею навіть і не мріяли про таку спортивну споруду на теренах нашого краю. Відповідно до проекту виконано будівництво футбольного майданчика з штучним покриттям загальною  площею 1471,04 м2 з  трибуною для глядачів на 216 місць. Улаштовано навіс над трибуною  для захисту від атмосферних опадів. З метою проведення тренувань та змагань в вечірній час встановлено прожектори для освітлення майданчика. Тренуватись тут зможуть не лише учні ліцею, а й футбольні команди та усі прихильники спорту.  

Наверх ↑