Відповідне рішення ухвалили учора, 5 вересня, під час засідання Кабінету Міністрів України.

У рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається збільшити видатки Полтавській області на 50 мільйонів грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Кошти перерозподілять з окремих бюджетних програм – з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів.

Також, збільшать видатки Вінницькій (46 мільйонів грн), Дніпропетровській (25,99 мільйонів грн), Кіровоградській (52,85 мільйонів грн), Одеській (30 мільйонів грн) Хмельницькій (25,33 мільйонів грн) та Черкаській області (25 мільйонів грн).