Відзначення "Дня танкістів"

Відзначення "Дня танкістів"

В Українському законодавстві «День танкістів» відзначається щорічно у другу неділю вересня. Сьогодні 6 вересня 2019 року, напередодні «Дня танкістів» відбулось покладення квітів та вшанування пам'яті загиблих героїв-танкістів і всіх захисників нашого народу біля пам’ятника загиблим танкістам в місті Решетилівка. Серед присутніх в.о. голови райдержадміністрації Іван Черкун, військовий комісар Решетилівського РВК Сергій Новоселя, голова ради ветеранів Віктор Багно, голова районної Спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Шапошник, учасники АТО району, представники Решетилівського РВК, ветерани війни в Афганістані.
На заході був присутній танкіст, учасник бойових дій на сході України, який нагороджений багатьма медалями та є учасником замагань "Кращий танковий взвод" і є переможцем в номінації "Кращий танковий екіпаж" Вадим Перегіняк (Вадим Перегиняк) з села Демидівка Решетилівського району.
З урочистими словами до присутніх звернувся Іван Черкун. В його виступі говорилось про мужність і героїзм наших славних воїнів, що багаторазово підтверджувалось на полях численних битв. Виконувач обов'язків голови райдержадміністрації також зауважив, що танкісти, не дивлячись на те, що були захищені товстою бронею, завжди були відмінною мішенню для супротивника, проте їх підтримка часто є просто життєво необхідною основним військам як в наступальних, так і в оборонних боях.
В цей День ми вітаємо наших славних танкістів і танкобудівників і бажаємо їм непробивною броні, бездоганної роботи всіх вузлів і механізмів, здоров'я і блискучого професіоналізму, успіхів і надійних тилів! Зі святом!