Виїзна нарада у Шевченківській сільській раді

Виїзна нарада у Шевченківській сільській раді

Сьогодні 31 січня 2020 року в.о. голови райдержадміністрації Антон Колесніченко відвідав Шевченківську сільську раду. У виїзній нараді також взяли участь Шевченківський сільський голова Ніна Підгора, в.о. начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Наталія Мотузка, директор територіального центру Наталія Козар, начальник сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту Володимир Зінченко. У ході поїздки відвідано відділення стаціонарного догляду районного територіального центру соціального обслуговування, будівництво амбулаторії групової практики сімейної медицини, Шевченківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. академіка В.О. Пащенка та ясла-садок «Світлячок» .

У відділенні стаціонарного догляду районного територіального центру Антон Колесніченко поспілкувався з ветеранами про їхнє самопочуття, про умови проживання, дізнався чи всі задоволені харчуванням та відношенням персоналу. У відповідь громадяни, а їх на сьогоднішній день перебуває 14 осіб, дали схвальні відповіді і подякували за турботу від керівництва. «Нам потрібно дбати, поважати і піклуватись про ветеранів, бо вони все життя працювали задля розвитку району», - зауважив виконувач обов’язків голови райдержадміністрації.

Відвідавши амбулаторію сімейної медицини КНП «Центр ПМСД» в селі Шевченкове, Антон Колесніченко поспілкувався з головним лікарем Іваном Вусиком та пацієнтом, який прийшов на прийом до лікаря. У своїй розмові, в.о. голови дізнався чи хворий задоволений якістю наданих медичних послуг. На свої запитання отримано позитивні відповіді. В середньому за день відвідування амбулаторії складає 10-15 хворих.

На будівництві нової амбулаторії групової практики сімейної медицини, учасники наради ознайомились з ходом будівельних робіт. Просування будівництва приємно вразило присутніх. Загалом готовність об’єкту складає більше 60% . В.о. голови райдержадміністрації поставив ряд запитань підряднику стосовно ремонтних робіт, на що отримано відповідь, що на сьогоднішній день роботи продовжуються і планується здати об’єкт  в експлуатацію приблизно в травні 2020 року.

У Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учасники наради оглянули їдальню, спортивний зал та навчальні класні кімнати. В школі навчається 98 учнів, комп’ютерний клас оснащено необхідними комп’ютерами та зроблено сучасний ремонт. На подвір’ї школи є гарний ігровий дитячий майданчик та спортивний майданчик для гри в міні-футбол.

У дитячому ясла-садочку «Світлячок» також відбулось ознайомлення з умовами перебування дітей. Приємно було відчути тепло та затишок в садочку, при якому також навчаються учні 1-4 класів. Класні кімнати для початківців відповідають вимогам «Нової української школи» і в них установлені нові меблі та необхідне приладдя.

За результатами наради пройшло обговорення нагальних потреб і проблем, поставлені відповідні завдання для виконання.