111

ЇХ ПОДВИГ НЕ ПОМЕРКНЕ НІКОЛИ- НАША ПАМ’ЯТЬ ЖИТИМЕ ДОВІЧНО

Версія для друкуВерсія для друку

ЇХ ПОДВИГ НЕ ПОМЕРКНЕ НІКОЛИ- НАША ПАМ’ЯТЬ ЖИТИМЕ ДОВІЧНО

Сьогодні в Решетилівці урочисто відзначили 73-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Від ЦКД "Оберіг" колона учасників мітингу під звуки духового оркестру та юних барабанщиць пройшла центральною вулицею міста до Меморіалу Слави. Горить Вічний вогонь... стоїть почесна варта ,з гучномовця лунають пісні воєнних літ..На лавках сидять ветерани-їх одиниці...Урочистий захід розпочинає ведучий- Юрій Пасічник.- "В ці дні вічної пам’яті наш борг велить вкотре вклонитися героям,полеглим в боях за Батьківщину,героям,котрі сьогодні живуть серед нас сказати їм щире спасибі і пообіцяти,що ми завжди будемо берегти пам’ять про Великі події, в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги."
З вітальними словами до ветеранів та всіх присутніх звернулися голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, голова районної ради Сергій Колотій,голова ради ветеранів району Віктор Багно,військовий комісар Решетилівського райвійськомату,підполковник Сергій Новоселя. - Низький уклін і щира синівська вдячність вам дорогі наші фронтовики-говорили вони. 
Керівники району вручили відзнаки групі учасників колишньої АТО .Дітвора привітала ветеранів квітами.
- Вклонімося сьогодні пам’ятникам і могилам,устелимо їх квітами,схилимо голови перед світлою пам’яттю тих,хто не повернувся з війни,хто не дожив до переможного дня-сказав ведучий. Звучить метроном....Хвилина мовчання.... До підніжжя Меморіалу та плит з іменами героїв решетилівці кладуть вінки,гірлянди ,квіти.Тепло сприймали містяни та гості краю пісні "Журавлі" та "Смуглянка " (невідємний атрибут свята) у виконанні Миколи Музики та Юрія Пасічного. А піснею "День Перемоги" свято завершилося
Вічна слава Героям!

Наверх ↑