З 25 листопада розпочинається Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

Версія для друкуВерсія для друку

З 25 листопада розпочинається Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

 

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, що на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України О. Стефанішиної,  рекомендовано у період з 25 листопада по 10 грудня 2020 року долучитися до участі у щорічній Всесвітній акції «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.
У рамках даної акції, зокрема, передбачено помаранчеве підсвітлення у темну пору доби фасадів адміністративних будівель, а також будівель різної форми власності.
В останні роки кампанія Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй по боротьбі з насильством щодо жінок (UNiTE) використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.
Долучайтесь до щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»!

 

Наверх ↑