За січень 2018 року Центрами обслуговування платників Полтавської ОДПІ надано 1012 адміністративних послуг

За січень 2018 року Центрами обслуговування платників                                 Полтавської ОДПІ надано 1012 адміністративних послуг

Для створення максимально комфортних умов отримання всього комплексу адміністративних послуг в Полтавській ОДПІ створено та працюють 4 Центри обслуговування платників. Протягом січня 2018 року Полтавською ОДПІ надано 1012 адміністративних послуг. Значну кількість було надано наступних послуг: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 469, реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 92, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 104, реєстрація розрахункових книжок - 36, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів та витрат платникам єдиного податку - 53 та інші.

Сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру. В одному місці зосереджені всі необхідні послуги : реєстрація , консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян.

В ЦОПах Полтавської ОДПІ створені умови щодо належного та якісного обслуговування платників податків. У зонах очікування встановлені у необхідній кількості стільці, лави та столи для зручного заповнення документів та заяв. Для громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями створені умови з вільним та зручним доступом до приміщень ЦОП.

У зручних для відвідувачів ЦОП місцях знаходяться зразки заповнених заяв та декларацій, а  також належним чином оформлені інформаційні картки адміністративних послуг.

Прийом відвідувачів у ЦОПах Полтавської ОДПІ здійснюється:  понеділок - четвер до 18-00 години, п’ятниця - до 16.45 години, у суботу прийом здійснюється до 13 години.

Решетилівське відділення Полтавської ОДПІ