«Захисти себе- працюй легально».

«Захисти себе- працюй легально».

26 січня 2020 року працівниками відділу забезпечення наповнення бюджету №2 Фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  проведено флешмоб  на території базарної площі “У Петровича” на тему «Захисти себе- працюй легально».

Проводячи роз’яснювальну роботу серед присутніх, працівники  Пенсійного фонду  акцентують їх увагу на необхідність легального працевлаштування та  оформлення трудових відносин роботодавцями. Було донесено до присутніх, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою.

Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення, так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.

Проводячи роз’яснювальну роботу, працівники Пенсійного фонду  акцентують їх увагу на необхідність легального працевлаштування та  оформлення трудових відносин роботодавцями. Було донесено до присутніх, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою.

Були наведені приклати негативних наслідків неофіційного працевлаштування, видів шахрайства з якими зіштовхуються громадяни під час працевлаштування.  Також молоді розказали про налагодження діалогу з майбутніми роботодавцями та перелічили переваги отримання легальної заробітної плати, яка дає право на повний соціальний пакет: відпустки, оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та призначення пенсії.

Головний спеціаліст відділу забезпечення

наповнення бюджету №2 фінансово-економічного

управління Головного управління Пенсійного

фонду України в Полтавській області                                                                    Надія Литка