Засідання колегії райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Засідання колегії районної державної адміністрації

25 вересня 2018 року відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Роман Перепелиця за присутності членів колегії та керівників організацій та установ. На початку засідання Роман Перепелиця разом з головою районної ради Сергієм Колотієм привітали депутата районної ради Сергія Василенка з ювілеєм та вручили вітальну грамоту від Полтавської обласної ради. Також відбулось привітання з днем народження начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Юлії Гмирі. 
В зв’язку з наближенням опалювального сезону, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності в найближчий час провести підготовку, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон. Також Роман Перепелиця, разом з секретарем міської ради Оксаною Дядюновою, поінформували присутніх про стан водовідведення і водопостачання в місті і в цілому в районі та про заходи, які проведені для налагодження роботи. 
Про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року повідомив Владислав Любченко - виконувач обов’язків начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. 
Про роботу головного державного соціального інспектора в частині контролю за цільовим використанням коштів державного бюджету спрямованих на виплату усіх видів соціальної допомоги, компенсацій пільг та житлових субсидій Доповів Григорій Пономаренко - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Головний лікар КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради” Наталія Лугова, доповіла про стан підготовки КНП „Центру первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради” та його сільських структурних підрозділів до роботи в умовах опалювального сезону 2018-2019 року. 
Володимир Зінченко – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації доповів про стан роботи національно-патріотичного виховання та військово-фізичну підготовку в загальноосвітніх закладах району.
Тетяна Різник - виконувач обов’язків начальника відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації повідомила про підсумки реалізації інвестиційних проектів розвитку за рахунок коштів фонду регіонального розвитку та проектів місцевого розвитку за рахунок коштів державної субвенції та формування структури ОТГ.
Про стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій власності, родючості грунтів на території району доповіла Людмила Вовк - виконувач обов’язків начальника відділу в Решетилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Наверх ↑