Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії  районної державної адміністрації

31 січня 2018 року відбулось розширене засідання колегії  районної державної  адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації  Роман Перепелиця.

Про діяльність відділу «Решетилівського бюро правової допомоги» у 2017 році та завдання на 2018 рік доповіла заступник начальника  відділу Решетилівське бюро правової допомоги Наталія Черниш, яка зазначила, що основними завданнями відділу «Решетилівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції. У 2017 році одним з пріоритетних напрямків роботи для бюро також стала переорієнтація діяльності з надання правової допомоги індивідуально кожному клієнту на посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад.  Заслухавши доповідь заступника начальника відділу, голова райдержадміністрації висловив бажання, щоб у майбутньому, працівники бюро були більш зацікавлені в отримані кінцевого позитивного результату у вирішенні справ тих, хто звернувся за допомогою до їхнього бюро.

Про підсумки роботи районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у 2017 році доповіла директор центру Наталія Козар. Григорій Пономаренко – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, після виступу директору центру, виступив з рядом претензій до роботи директора тер центру та про недоліки в функціонуванні даного територіального  центру.  В зв’язку з не належним виконанням посадових обов’язків, ряду недоліків, які були виявленні за результатами проведених перевірок засіданням колегії винесено рішення визнати незадовільною роботу директора районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яке більшість членів колегії підтримало.