Засідання круглого столу на тему: “Реалізація пілотного проекту “ Рука допомоги”

Засідання круглого столу  на тему: “Реалізація пілотного проекту “ Рука допомоги”

27.07.2017 року у приміщенні Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості  відбулося засідання круглого столу  на тему : “Реалізація пілотного проекту “ Рука допомоги”. В роботі круглого столу взяли участь : керівник апарату Решетилівської райдержадміністрації Лисенко М.В., заступник директора Решетилівської філії Полтавського обласного центру зайнятості Спільний М.В., начальник управління соціального захисту  Решетилівської РДА Пономаренко Г.І., директор Решетилівського районного  центру  соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Даценко С.В., голова Решетилівської районної організації профспілки працівників  агропромислового комплексу Марченко М.В., голови сільських та Решетилівської об’єднаної громади, роботодавці. Під час заходу обговорено  порядок та умови участі у пілотному проекті, процедуру отримання фінансової допомоги на поворотній основі і взаємодію всіх служб спрямованих на виконання  даного проекту.