Зібрання організаційного комітету по питанню підготовки проведення обласного свята народного мистецтва «Решетилівська весна».

На дворі лише перший день лютого,

а ми вже готуємось до «Решетилівської весни»….

Сьогодні 1 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбулось перше зібрання організаційного комітету по питанню підготовки проведення обласного свята народного мистецтва «Решетилівська весна». В зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Роман Перепелиця, голова районної ради Сергій Колотій, заступник міського голови Юрій Шинкарчук, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесниченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, майстри народної творчості Решетилівщини.
Засідання розпочав голова Решетилівської районної державної адміністрації Роман Перепелиця, який коротко поінформував про план заходу, про учасників свята, наголосив на тому, що планується в цьому році всі заходи обласного рівня, приурочені Дню Європи в Україні, провести в Решетилівці. Це говорить про масштабність свята «Решетилівська весна – 2018»! В списку запрошених багато іноземних гостів, художні колективи європейських країн. Планується навіть запустити безкоштовний автобус «Полтава - Решетилівка». 19 травня запрошений гурт «Дзідзьо», а також будуть ще сюрпризи для любителів сучасної музики. Також відбудеться турнір «Богатирських ігор». Pavlo Mosiienko розповів про турнір зі спортивного орієнтування, який триватиме три дні.
     Велась активна дискусія з майстрами народної творчості, вислуховувались усі думки присутніх.
Світлана Гудзь узагальнила вищесказане і наголосила на тому, що все в наших силах і ми гідні представляти Полтавщину та Решетилівщину усьому світові!