ЗВЕРНЕННЯ виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Антона Колесніченко

ЗВЕРНЕННЯ

виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Антона Колесніченко

Шановні мешканці Решетилівського району!

Стрімке поширення коронавірусної інфекції у світі стало глобальним викликом для всього людства. 13 березня 2020 року Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус наголосив, що саме Європа стала епіцентром пандемії COVID-19.

Країни по всьому світу вживають надзвичайні заходи для запобігання поширенню інфекції та захисту населення від наслідків хвороби.

Оскільки від коронавірусної інфекції ще не існує вакцини, найефективнішими засобами протидії пандемії визнані обмеження пересування людей і режим карантину.

Звертаємося  до жителів Решетилівського району, які впродовж минулих 3-4 тижнів повернулися з-за кордону:  подбайте про здоров’я своїх близьких, здійсніть максимально можливі заходи із самоізоляції, проявіть соціальну відповідальність. Адже подорожуюча особа сама може бути носієм вірусу, але не мати симптомів і не захворіти, зате наразити на небезпеку родичів та знайомих при контактах.

Просимо без нагальної потреби не виходити в людні місця, при перших симптомах захворювання звернутися до сімейного лікаря по телефону, або викликати «Швидку допомогу».

Людей похилого віку, особливо тих, які мають хронічні захворювання, прохання залишатися вдома. Як показує світовий досвід, а особливо досвід Китаю, де вірус уже істотно пішов на спад, найефективніший спосіб боротьби – бути вдома.

Давайте відповідально поставимося до рекомендацій медиків світу! Це вбереже Вас, вашу родину та всіх нас від можливого поширення небезпечного вірусу.

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Районна влада вживає заходи щодо недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом.

Відповідно до розпорядження в.о. голови райдержадміністрації №64 від 12.03.2020 року призупинено освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти на території Решетилівського району з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року включно.

Відповідно до розпорядження в.о. голови райдержадміністрації №71 від 17.03.2020 року заборонено:

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб,

-роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Відбуваються позачергові засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На нарадах розглядаються питання щодо недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом  2019-nCoV на території району.

У зв’язку зі змінами умов прийому громадян в державних органах, прохання за консультаціями звертатись шляхом телефонного спілкування. Приймальна райдержадміністрації 2-12-47, відділ ведення державного реєстру виборців 2-10-07, служба у справах дітей райдержадміністрації  2-18-35, відділ з питань надання адміністративних послуг 2-16-86,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації 2-19-45, 2-15-60, 2-19-49, територіальний центр 2-64-95, 2-14-31.

Велике прохання, дорогі мешканці Решетилівщини, не панікуйте та відслідковуйте новини з офіційних джерел масової інформації.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я!