"День відкритих дверей" по наданню консультацій з питаннь отримання адміністративних послуг у сфері міграції.

З метою інформування громадян про міграційне законодавство та про роботу міграційної служби, у суботу 20 грудня в Решетилівському районному секторі УДМС України в Полтавській області буде проведено день відкритих дверей.

Керівник та досвідчені фахівці сектору надаватимуть консультації з питань оформлення паспортних документів, реєстрації місця проживання, набуття громадянства України, оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання для іноземців, надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту тощо всім бажаючим їх отримати.

Також будуть надані роз’яснення законодавства щодо надання адміністративних послуг переселенцям з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Фахівці Решетилівського РС УДМС України в Полтавській області чекатимуть на громадян за адресою: вул. Леніна, 16, смт. Решетилівка. Час проведення консультацій – з 9:00 до 18:00.