ПОВІДОМЛЕННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Решетилівської районної державної адміністрації «Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області»

 

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюється проект розпорядження голови Решетилівської районної державної адміністрації «Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» з метою затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області.

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторна політика/проекти регуляторних розпоряджень (за посиланням http://reshetylivka.adm-pl.gov.ua/).

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження  на адресу розробника: 38400, м. Решетилівка, вул. Покровська, 17, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту Решетилівської районної державної адміністрації або на електронну пошту: rech_rda@adm-pl.gov.ua .

 

Наверх ↑