ПОВІДОМЛЕННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядженняголовиРешетилівської  районноїдержавноїадміністрації„Про розмір плати за участь у конкурсізвизначенняавтомобільнихперевізників на приміськихавтобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області”

 

Відповідно до Закону України„Про автомобільний транспорт”, постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 3 грудня 2008 року № 1081„Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезеньпасажирів на автобусному маршрутізагальногокористування”,  з метою одержаннязауважень і пропозиційвідфізичних та юридичнихосіб, громадян, оприлюднюється проект розпорядженняголовиРешетилівської  районноїдержавноїадміністрації„Про розмір плати за участь у конкурсі з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області”.

Проект розпорядженнярозробленовідповідно до вимог Закону України„Про автомобільний транспорт” для забезпеченнявимогдіючогозаконодавства в частиніпокриттявитратпов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу і встановленнярозміру плати перевізників за участь у конкурсі, яка не повиннаперевищувати 300 неоподаткованихмінімумівдоходівгромадян.

         Проект розпорядження та аналізйого регуляторного впливурозміщено на офіційній веб - сторінцірайдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторнаполітика/проектирегуляторнихрозпоряджень (за посиланням http://reshetylivka.adm-pl.gov.ua/).

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться у письмовій та електроннійформіпротягоммісяця з дня оприлюднення проекту розпорядження  на адресу розробника: 38400, м. Решетилівка, вул. Покровська, 17, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту Решетилівської районної державної адміністрації або на електронну пошту: rech_rda@adm-pl.gov.ua.

 

Наверх ↑