Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації - «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Решетилівської райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ  архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних  ситуацій Решетилівської             районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту - є розвиток конкуренції та вибору на конкурсних засадах підприємства (організації) незалежно від форм власності, яке спроможне забезпечити належну якість організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення Конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Решетилівського району Полтавської області.

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторна політика/проекти регуляторних розпоряджень (за посиланням http://reshetylivka.adm-pl.gov.ua/).

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться за адресою: 38400,             м. Решетилівкаа, вул. Покровська, 17 або електронною поштою: rech_rda@adm-pl.gov.ua