Про надання інформації

Версія для друкуВерсія для друку

 

 
 

 

 

 

 

 

 

          РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ТА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

38400, Полтавська обл., с. Решетилівка, вул. Покровська, 16 тел./факс (+38 05363) 2-12-54                          e-mail:apr_rech_rda@adm-pl.gov.ua, Код ЄДРПОУ 00732536, р/р 35211006004585

 

20.04.2018 №679/01-43                               На № 06.2-04/622 від 03.04.2015

                                                                     

                                                                      Департаменту економічного

                                                                      розвитку облдержадміністрації

Про надання інформації

щодо моніторингу стану

розвитку малого та середнього

підприємництва

 

          На лист від 03.04.2015 року № 06.2-04/622 щодо моніторингу стану розвитку малого та середнього підприємництва Решетилівська  районна державна адміністрація інформує:

            Згідно Програми розвитку малого підприємництва Решетилівського району на 2018 рік фінансова підтримка малого підприємництва в районі буде здійснюватися  через Фонд підтримки підприємництва, який діє з 2003 року і видає  безвідсоткові кредити на поворотній основі. При ньому створено 2 координаційні ради : наглядова та інвестиційна.

Для забезпечення вирішення питань, необхідних для формування та розвитку інфраструктури, підтримки підприємництва  в районі створено раду підприємців з питань торгівлі, прийнято Програму Зайнятості населення Решетилівської міської ради на 2018 рік в якій передбачено пункти щодо організації засідань у форматі „круглих столів” з метою інформування суб’єктів підприємництва про нові законодавчі акти, що стосуються їх діяльності, забезпечення роботи „гарячих ліній”, „телефонів довіри”, громадських приймалень”, як системи зворотного зв’язку між владою та бізнесом. Завдяки цьому представники малого бізнесу включаються у вирішення нагальних проблем району, мають можливість виявити для себе нові аспекти діяльності. Також діє „гаряча лінія” і при управлінні агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, проводиться інформування щодо новин законодавства та конкурсних пропозицій для малого бізнесу на сторінці управління в мережі інтернет.

На даний час до Фонду підтримки підприємництва звернулась 1 особа за отриманням безвідсоткового кредиту на розвиток своєї діяльності, рішення по видачі кредиту перебуває на розгляді, очікується засідання конкурсної комісії.

Центр надання адміністративних послуг надає консультаційну та правову допомогу майбутнім та існуючим підприємцям району.  Забезпечує вільний доступ представників малого та середнього підприємництва до інформації (правової, нормативно-довідкової, науково-технічної). За І квартал 2018 року надано 1450 послуг. На даний час кадрове забезпечення ЦНАПУ достатнє і становить 3 штатних одиниці.

         Центром зайнятості проведено  3 семінари з орієнтації безробітних на розвиток підприємницької діяльності „Як розпочати свій бізнес”,  в яких взяли участь 43 особи.

Протягом  І кварталу 2018 року для проведення підприємницької діяльності надано приміщення в оренду – 2  ФОП площею 31,6 кв.м.

Станом на 1 квітня 2018 року за даними Решетилівського відділення фіскальної служби зареєстровано 476 юридичних та 595 фізичних осіб.

Плани регуляторної діяльності розміщені на сайті райдержадміністрації, щокварталу здійснюється моніторинг реалізації регуляторної політики в районі.

        Проводиться робота по співпраці з банківськими установами щодо залучення суб’єктів МСП до програми кредитування для започаткування чи підтримки власного бізнесу. На сторінці управління агропромислового та економічного розвитку  а також на інформаційному стенді розміщено  матеріали по програмі підтримки малого бізнесу від Ощадбанку „Будуй своє”,  про старт конкурсного відбору бізнес-проектів в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

 Проводяться  семінари та наради в сільських громадах де висвітлюється перевага створення кооперації на селі.  Про хід виконання Програми розвитку МСП інформація висвітлюється на сайті райдержадміністрації.

 

В.о. начальника управління                                                                    О.А. Хлистун

 

Різник, 2-12-84

 

Наверх ↑