Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні – грудні 2019 року

військового комісара

Решетилівського  районного   військового   комісаріату

(по стройовій частині)

19.07.2019                                   м. Решетилівка                                                 № 72

Про   призов   громадян   на

строкову  військову службу

у жовтні – грудні 2019 року

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, з 1 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Решетилівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни від 18 до 27 років народження, а також громадян у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю Решетилівського районного військового комісаріату за адресою: м. Решетилівка, вул. Шевченка, 25 у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці райвійськкомату та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Решетилівського району зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств установ, організацій в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

7. Контроль за виконанням наказу здійснюю особисто.

8. Наказ оголосити в засобах масової інформації та довести до органів державної влади, підприємств, установ, організації, навчальних закладів згідно з розрахунком розсилки.

ТВО військового комісара

Решетилівського районного військового комісаріату

підполковник                                                                               В. СТЕПАНОВИЧ

Згідно з оригіналом:

ТВО військового комісара

Решетилівського районного військового комісаріату

підполковник                                                                               В. СТЕПАНОВИЧ