Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації

25.03.2019                                                                                           № 56

Про проведення оцінки корупційних

ризиків в районній  державній

адміністрації

Відповідно до статей 6, 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації ”, статті 19 Закону України ,,Про запобігання корупції ”, керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:

1. Провести до  01 квітня  2019 року оцінку корупційних ризиків в райдержадміністрації та  її  структурних  підрозділах .

2.Затвердити склад  комісії  для  організаційно-підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків  райдержадміністрації (додається).

3.Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації: невідкладно проаналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно - правових актах і організаційно-управлінській діяльності структурного підрозділу; надати сектору   управління  персоналом    апарату райдержадміністрації інформацію щодо виявлених корупційних ризиків в структурних підрозділах райдержадміністрації до 01квітня  2019 року для узагальнення  .

4.Відділу  ведення державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації  (Блоха О.С.)  розмістити на офіційному веб–сайті райдержадміністрації це розпорядження.

5.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови  райдержадміністрації від 03.01.2018 №2 „ Про проведення оцінки корупційних ризиків в  районній державній адміністрації”.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач обов’язків голови

районної державної

адміністрації                                                                  І.ЧЕРКУН