Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2018 рік

Управління соціального                                  Фінансове управління

захисту населення                                            Решетилівської  районної державної

Решетилівської районної державної              адміністрації

адміністрації

НАКАЗ

06.02.2018                                 смт. Решетилівка                                    № 16-ОД/4

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм на 2018 рік

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України,  розпорядження голови районної державної адміністрації і голови районної ради від 29.01.2018р. №1 та Правил складання паспортів бюджетних програм, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 із змінами і доповненнями,

НАКАЗУЄМО:

Внести зміни до паспортів бюджетних  програм на 2018 рік  управління соціального захисту населення Решетилівської районної державної адміністрації  за КПКВК 0813030 «Надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян», 0813100 «Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування», 0813160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги»,  0813240 «Інші заклади та заходи»,  виклавши їх в новій редакції,  що додається.

Начальник управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації

Г.І.Пономаренко

Начальник фінансового

управління районної  державної адміністрації