Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2018 рік

Управління соціального                                  Фінансове управління

захисту населення                                            Решетилівської  районної державної

Решетилівської районної державної              адміністрації

адміністрації

НАКАЗ

27.02.2018                                 смт. Решетилівка                               № 21-ОД/9

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм на 2018 рік

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України,  розпорядження голови районної державної адміністрації і голови районної ради від 14.02.2018р. №1 та Правил складання паспортів бюджетних програм, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 із змінами і доповненнями,

НАКАЗУЄМО:

Внести зміни до паспортів бюджетних  програм на 2018 рік  управління соціального захисту населення Решетилівської районної державної адміністрації  за КПКВК 0813030 «Надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, забезпечення продуктами харчування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян», 0813040 «Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, тимчасової допомоги дітям» 0813080 «Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку» 0813100 «Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування», 0813160 «Надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги», 0813190 «Соціальний захист ветеранів війни та праці» 0813240 «Інші заклади та заходи»,  виклавши їх в новій редакції,  що додається.

Начальник управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації

Г.І.Пономаренко

Начальник фінансового

управління районної  державної адміністрації