Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 серпня 2011 року № 607

15.08.2017                                                                                                         №261

Про   внесення   змін   до   розпорядження

голови  районної  державної

адміністрації   від  15  серпня  2011  року

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у

Полтавській області

30 серпня 2017 року №253/2700

Відповідно    до   статей   6,  41  Закону  України  „Про   місцеві   державні адміністрації”,  Закону  України  „Про   доступ   до   публічної   інформації”, Указу  Президента  України  від   05 травня  2011  року  №  547/2011  „Питання забезпечення  органами  виконавчої  влади   доступу  до  публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011  року № 583 „Питання  виконання  Закону  України  „Про  доступ  до  публічної   інформації” в  Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих  органах  виконавчої  влади”:

1. Внести  зміни  до  Форми  запиту  на  інформацію,  затвердженого розпорядженням  голови  районної державної  адміністрації   від  15 серпня 2011 року  №  607  „Про  виконання  Закону  України  „Про  доступ до публічної інформації” в Решетилівській райдержадміністрації”, зареєстрованого  в  Решетилівському  районному  управлінні  юстиції                від   02 вересня  2011 року  за  №  8/155:

1)  пункт  2  Примітки  викласти  в  такій  редакції:

„2. Запит  до  Решетилівської  районної державної адміністрації може бути поданий:

на  поштову  адресу: вул. Покровська, 17,  с. Решетилівка,  38400

на  електронну  адресу:  rech_rda@adm-pl.gov.ua

телефаксом:  (05363) 2 – 16 – 91

за телефоном:  (05363) 2 – 16 – 91

Інформацію про поштові, електронні адреси, номери телефаксів та телефонів структурних підрозділів районної державної адміністрації можна отримати  на  веб-сайті  Решетилівської  районної  державної  адміністрації.

Додаткова  інформація  про роботу з інформаційними запитами розміщена на веб-сайті Решетилівської районної державної адміністрації в рубриці „Доступ до публічної інформації”.”

2) у пунктах 3 – 4 Примітки слово „Леніна” замінити словом „Покровська”

2.  Загальному  відділу апарату районної державної адміністрації (Бережна О.О.) спільно із:

1) головним  спеціалістом-юрисконсультом  апарату  райдержадміністрації (Убийвовк С.В.)  забезпечити  подання  цього розпорядження  на  державну  реєстрацію  до   Головного  територіального  управління   юстиції   в   Полтавській   області.

2) головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Блоха О.С.) після державної  реєстрації забезпечити  оприлюднення  цього  розпорядження  в  районних засобах масової  інформації.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4.Контроль   за   виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

районної  державної

адміністрації                                                                           Р.ПЕРЕПЕЛИЦЯ