Про затвердження плану заходів в виконання в районній державній адміністрації Антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік

Про затвердження плану   заходів в виконання  в районній державній адміністрації Антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік

Відповідно до статей 6, 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації ”, статті 19 Закону України ,,Про запобігання корупції ”,  Антикорупційної програми Полтавської обласної державної  адміністрації на 2018 рік, затвердженої  розпорядженням  голови  обласної державної  адміністрації від 15.03.2018 № 204 :

1. Затвердити   План  заходів з  виконання в Решетилівській  районній  державній адміністрації  Антикорупційної програми  Полтавської  обласної державної  адміністрації на 2018 рік (далі План)  що додається .

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити розроблення та  затвердження   планів  заходів  щодо  запобігання   корупції на 2018 рік.

3.Відповідальним  виконавцям Планів   про проведену  роботу інформувати  відділ  управління  персоналом  та  організаційної роботи апарату райдержадміністрації  до 1 квітня,1 липня,1 жовтня 2018 року  та  1січня 2019 року для  подальшого  узагальнення  та  інформування відділу з питань запобігання та  протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та  оборонної роботи апарату  облдержадміністрації.

4.Розпорядження  від 19.05.2017 №145„ Про  затвердження районної   програми щодо запобігання корупції в Решетилівській районній державній  адміністрації на  2017 рік вважати таким, що  втратило чинність

5. Контроль за виконанням  розпорядження  залишаю  за собою.

районної  державної

адміністрації                                                          Р.ПЕРЕПЕЛИЦЯ