Про затвердження Положення про відділ агропромислового та економічного розвитку Решетилівської районної державної адміністрації

20.08.2018                                                                                                          № 256

Про затвердження  Положення про

відділ агропромислового та

економічного розвитку Решетилівської

районної державної  адміністрації

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  статей 3, 39, 41 Закону  України  ,,Про  внесення  змін  до деяких  законів України щодо окремих питань проходження державної служби”,  Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 та  на  виконання  розпоряджень голови райдержадміністрації від 19.06.2018 № 191 „Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів  райдержадміністрації” та  від  19.06.2018  № 192  „Про внесення змін до структури  апарату  та  несамостійних  структурних  підрозділів   райдержадміністрації”:

1. Затвердити  Положення  про  відділ  агропромислового  та економічного розвитку Решетилівської  районної державної адміністрації (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 04.07.2017 № 191 „Про  затвердження  Положення про управління агропромислового та економічного розвитку Решетилівської районної  державної  адміністрації”.

Голова

районної державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації

ДолученняРозмір