14.08.2018                                                                                                          №  237

Відповідно  до законів  України „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету міністрів України від 26 січня 2011 р. №59 „Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи”:

1. Затвердити положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Решетилівської районної державної адміністрації (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Решетилівської районної державної адміністрації від 23.03.2011 №205 „Про затвердження Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації”

районної  державної

адміністрації                                                                Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір