Про затвердження Положення про відділ житлово - комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Решетилівської районної державної адміністрації

28.01.2020                                                                                                             № 11

Про затвердження Положення про відділ житлово - комунального господарства, містобудування,       архітектури,

Відповідно до  статей  5, 6, 39  та 41 Закону України „Про місцеві державні  адміністрації”,   статей 3,  39,  41  Закону   України  ,,Про   внесення  змін  до  деяких   законів  України  щодо  окремих  питань  проходження державної  служби”,  Типового  положення  про  структурний  підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від  26 вересня  2012 року № 887,  на  виконання  розпорядження   голови   райдержадміністрації   від  21  листопада  2019 року  № 200 „Про  упорядкування  структури  та  чисельності структурних підрозділів  райдержадміністрації”:

1. Затвердити  Положення  про  відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту  довкілля  Решетилівської районної державної адміністрації (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від  31   липня  2017  року  № 213 „Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій Решетилівської  районної  державної  адміністрації ”.

Виконувач  обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір