РОЗПОРЯДЖЕННЯГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

. .2018

Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області

Керуючись статею 6, пунктом 2 статті 20, статтею 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", статтями 7, 43-46 Закону України „Про автомобільний транспорт", „Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), „Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами) та:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути) (далі - Умови), що додаються.

2. Координацію роботи Конкурсного комітету покласти на головного відповідального виконавця - відділ містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації.

1. Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату райдержадміністрації (Убийвовк С.В.) подати це розпорядження на державну

Козубським О. Ю.

Проект доопрацьвано в робочому порядку начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних си

Решетилівської РДА30.08.2018 р.

реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавськійобласті.

1. Це розпорядження набирає чинності з дня опублікування у засобахмасової інформації.

Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Козубським О.Ю.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першогозаступника голови районної державної адміністрації Черкуна І.П.

Головарайонної державної

адміністрації

Проект доопрацьвано в робочому порядкуначальником відділу містобудування, архітектури,' житлово-комунального господарства, розвитку

інфраструктури та з питань надзвичайних си.........