ПРОЕКТ

Версія для друкуВерсія для друку

 

ПРОЕКТ

                                                                     

 

 

 

РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                                          РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Про розмір плати за участьу конкурсі з визначення

автомобільних перевізників на приміських

автобусних маршрутах загального користування,

які не виходять за межі Решетилівського району

Полтавської області

 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про автомобільний транспорт”, пунктів 58, 60, 61 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами) та з метою забезпечення фінансування підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Решетилівського району:

1. Затвердити робочому органу - ТОВ „Полтаватранс” кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Решетилівського району, що додається.

2. Встановити для перевізників-претендентів розмір плати за участь в одному об'єкті конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, в розмірі 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви про участь у конкурсі (без урахування ПДВ).

3. Головному  спеціалісту-юрисконсульту апарату райдержадміністрації    (Убийвовк С.В.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до  Головного  територіального  управління  юстиції  у  Полтавській  області  протягом  п’яти  робочих  днів  з  дня  його  прийняття та оприлюднити це розпорядження в газеті „Решетилівський Вісник”.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова районної  

державної адміністрації                                                          Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ                                                

 

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

Кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Решетилівського району

Витрати

Сума витрат, грн.

1

Підготовка пропозицій щодо об'єктів та умов конкурсу

656

2

Розміщення інформації про об'єкти та умови конкурсу в засобах масової інформації

7260

3

Прийом документів, перевірка достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналіз та оцінка відповідності пропозицій умовам конкурсу, подання перевізникам-претендентам інформації про участь у конкурсі

4372

4

Підготовка інформаційних матеріалів для членів конкурсного комітету

656

5

Виготовлення паспортів автобусних маршрутів, розроблення розкладів руху на маршрутах

3607

6

Підготовка протоколу засідання конкурсного комітету, договорів з перевізниками - переможцями конкурсу, доведення результатів конкурсу до відома перевізників-претендентів

875

7

Матеріальні витрати

692

8

Технічне забезпечення конкурсу (оренда та утримання приміщення для його проведення, використання оргтехніки)

2112

 

Всього витрат

20230,00

 

 

 

Маршрутна мережа в межах Решетилівського району включає в себе 17 автобусних маршрутів загального користування. Витрати, пов'язані з підготовкою матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування становитимуть 1190,00 грн. (20230/17), що складає 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                  М.В. Лисенко

 

 

Наверх ↑