Публічна інформація

Версія для друкуВерсія для друку

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості та прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації». На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію.

 

Решетилівська райдержадміністрація надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит й ініціативно у формі відкритих даних.

 

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яку було отримано чи створено в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, що передбачені чинними законами, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

 

 

Закон України «Про внесення змін до Закону України „Про інформацію“»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 31.07.2017 № 214

Розпорядження голови райдержадміністрації від 15.08.2011 №607

Розпорядження голови райдержадміністрації від 15.08.2017 №261

Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.06.2011 №402

Розпорядження голови райдержадміністрації від 14.08.2017 №253 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 18.07.2012 №535

 

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Решетилівській районній державній адміністрації

 

Роз’яснення Міністерства юстиції України щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

 

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф з обмеженим доступом «Для службового користування»

 

Наверх ↑