Регуляторна політика

Версія для друкуВерсія для друку

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації - «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району».

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації - «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району».

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Решетилівської райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ  архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних  ситуацій Решетилівської             районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту - є розвиток конкуренції та вибору на конкурсних засадах підприємства (організації) незалежно від форм власності, яке спроможне забезпечити належну якість організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення Конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Решетилівського району Полтавської області.

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторна політика/проекти регуляторних розпоряджень (за посиланням http://reshetylivka.adm-pl.gov.ua/).

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться до 09.08.2018 року за адресою: 38400, м. Решетилівка, вул. Покровська, 17 або електронною поштою: rech_rda@adm-pl.gov.ua

 

 

Розпорядження. Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого

органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що невиходять за межі Решетилівського району 

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження районної державної адміністрації „Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району”

 

"Про затвердження  плану  роботи   районної   державної    адміністрації   на  2018  рік”.

Розпорядження голови райдержадміністрації від 04.07.2018 №208 "Про внесення змін дорозпорядження голови райдержадміністрації від 26.12.2017 №512"

ДолученняРозмір
arv_reshetilivska_rda.doc40.36 КБ
m-test_reshetilivska_rda.doc28.73 КБ
rozporyadzhennya_reshetilivska_rda_rob_org_perevezennya.doc38.93 КБ
no208_vid_04.07.2018_na_sayt.doc25.5 КБ
Наверх ↑