Розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Решетилівській районній державній адміністрації

18.07.2012                                                                                               № 535

Про затвердження розміру плати          Зареєстровано в Решетилівському

за копіювання або друк документів,      районному управлінні юстиції

що надаються за запитом на                            25 липня 2012 року за № 7/164

інформацію в Решетилівській

районній державній адміністрації

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до  публічної інформації“, постанови Кабінету Міністрів України  від 13 липня 2011 року  № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію“:

1.     Затвердити розмір плати за   копіювання   або   друк  документів, що

надаються за запитом на інформацію в Решетилівській районній державній адміністрації (додається).

2. Загальному відділу в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Решетилівського районного управління юстиції відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами) та оприлюднення в засобах масової інформації.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Роскопіна А.Д.

районної державної

адміністрації                                                                                      В.КОЛЕСНІЧЕНКО

Розпорядження голови

районної  державної
     адміністрації

18.07.2012 № 535

Розмір плати за копіювання або друк документів,

що надаються за запитом на інформацію в

Решетилівській районній державній адміністрації

Послуга, що надається

Розмір плати

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                           А.Д. Роскопін