РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ "Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації "

03.01.2018                                                                                           № 2

Про проведення оцінки корупційних

ризиків в районній  державній

адміністрації

Відповідно до статей 6, 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації ”, статті 19 Закону України ,,Про запобігання корупції ”, керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:

1. Провести до  12 січня  2018 року оцінку корупційних ризиків в райдержадміністрації та  її  структурних  підрозділах .

2.Затвердити склад  комісії  для  організаційно-підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків  райдержадміністрації (додається).

3.Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації: невідкладно проаналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно - правових актах і організаційно-управлінській діяльності структурного підрозділу; надати відділу   управління  персоналом  та  організаційної роботи  апарату райдержадміністрації інформацію щодо виявлених корупційних ризиків в структурних підрозділах райдержадміністрації до 15 січня  2018 року для узагальнення  .

4.Відділу  ведення державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації  (Блоха О.С.)  розмістити на офіційному веб–сайті райдержадміністрації це розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

районної державної

адміністрації                                                                        Р.ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Розпорядження голови

Решетилівської  райдержадміністрації

03.01.2018 №  2

СКЛАД

Перепелиця Роман Миколайович

– голова райдержадміністрації, голова комісії ;

Маліч Олена  Іванівна

- головний спеціаліст відділу  управління  персоналом  та  організаційної роботи  апарату  райдержадміністрації, секретар  комісії;

Члени комісії

Артюх Вікторія Вікторівна

– начальник відділу  фінансово-господарського забезпечення апарату  райдержадміністрації;

Білецька  Яна Миколаївна

– начальник  відділу  управління персоналом та  організаційної роботи апарату  райдержадміністрації;

Варвянська  Оксана  Сергіївна

- головний  спеціаліст загального  відділу апарату  райдержадміністрації

Спільний Олександр Володимирович

– головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру  виборців апарату  райдержадміністрації;

Лисенко  Максим Вікторович

– керівник апарату  райдержадміністрації;

Сахно Тетяна Іванівна

– начальник фінансового  управління райдержадміністрації;

Рябокуль Максим Степанович

- головний спеціаліст апарату  райдержадміністрації ;

Убийвовк  Сергій Володимирович

-  головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                            М.В.Лисенко