Сектор освіти, сім'ї, молоді та спорту

28.01.2020                                                                                                              № 9

Про затвердження  Положення про сектор освіти,  сім’ї, молоді та спорту Решетилівської  районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про освіту”, Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 26.09.2012 № 887, розпорядження голови райдержадміністрації від 21.11.2019 № 200 „Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів райдержадміністрації”:

1. Затвердити  Положення  про  сектор освіти,  сім’ї,  молоді  та  спорту Решетилівської   районної  державної  адміністрації  (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 02.01.2013 № 3 „Про  затвердження  Положення  про відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації”.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір