Сектор з питань надання реєстраційних послуг

28.01.2020                                                                                                          № 12

Про  затвердження   Положення

про  сектор  з  питань  надання

реєстраційних   послуг   Решетилівської   районної

державної   адміністрації

Відповідно  до  статей  5,  19,  25  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  Законів  України   „Про  державну  реєстрацію  речових   прав   на  нерухоме майно та їх обтяжень”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” постанови  Кабінету   Міністрів  України  від  26  вересня 2012 року № 887 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”  та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації  від  21.11.2019  № 200 „Про  упорядкування  структури та  чисельності  структурних  підрозділів  райдержадміністрації”:

1.  Затвердити  Положення про сектор  з  питань  надання  реєстраційних послуг   Решетилівської  районної  державної  адміністрації,  що  додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації  від 20.08.2018 № 257 „Про  затвердження  Положення про відділ з питань надання реєстраційних послуг Решетилівської районної  державної  адміністрації”.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір