Умови проведення конкурсу

Версія для друкуВерсія для друку

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

№          .     .  2018

 

 

Умови

проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області

 

 1. Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області(далі - Умови), організатором перевезень на яких є райдержадміністрація, розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу.

 2. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

 3. Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межіРешетилівського району Полтавської області є Решетилівська районна державна адміністрація (далі - Організатор).

 4. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, проводиться відповідно до вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами)та інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

 5. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, Організатора та перевізників-претендентів.

 6. Об'єктом конкурсу є приміський автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, які входять до визначеного Організатором переліку об'єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що визначені у додатку.

 7. Обгрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

 

 1. забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах та відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами), автобуси мають відповідати категоріям - М2 та М3.Клас автобусів на приміських маршрутах  - А,В,I,II,III;

 2. рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

 3. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 4. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району,перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів.Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

 5. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками- претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

 

 1. На кожному об`єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року..

 2. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект- зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п'яти років.

 1. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

 2. Перевізники зобов'язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

 

 1. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені  в статті 45 Закон) України „Про автомобільний транспорт” та в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                      М.В. Лисенко

 

Наверх ↑