Відділ з питань надання реєстраційних послуг

20.08.2018                                                                                                          № 257

Про  затвердження  Положення

про  відділ  з  питань  надання

реєстраційних  послуг

Решетилівської  районної

державної  адміністрації

Відповідно до статей 5, 19, 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  Законів  України   „Про  державну  реєстрацію  речових  прав  на  нерухоме майно та їх обтяжень”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” постанови Кабінету  Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”  та на виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від 19.06.2018 № 191 „Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів  райдержадміністрації” та  від  19.06.2018  № 192  „Про внесення змін до структури  апарату  та  несамостійних  структурних   підрозділів   райдержадміністрації”:

1. Затвердити  Положення про відділ з питань надання реєстраційних послуг  Решетилівської районної державної адміністрації,  що  додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації  від 04.07.2016 № 176 „Про  затвердження  Положення про сектор з питань надання реєстраційних послуг Решетилівської районної  державної  адміністрації”.

Голова

районної державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації

ДолученняРозмір