Вільні приміщення та земельні ділянки можливі для передачі в оренду по Решетилівському району

селище Решетилівка, вулиця Шевченка, 3      380 кв.м. (підвальне приміщення)

Жовтнева сільська рада

Ставок за межами с.Шкурупії 0,5 га

Ставок в межах с.Жовтневе 0,8 га

Ставок за межами с.Жовтневе 0,8 га

Калениківська сільська рада

с.Каленики. Земельна ділянка в центрі села під господарськими будівлями та дворами загальною площею 17,4928 га. На частині площі, де знаходилася молочнотоварна ферма, господарські споруди відсутні. Територія не переведена з колективної форми власності. Є підїзд з твердим покриттям та доступ до лінії електропередач.

с.Хрещате. Територія молочнотоварної ферми площею 3,18 га. Земельна ділянка не переведена з колективної форми власності.

с.Хрещате. Приміщення початкової школи.

Новомихайлівська сільська рада

с.Потеряйки. Земельна ділянка в центрі села під господарськими будівлями та дворами загальною площею 10,5 га. На даний час на земельній ділянці господарських споруд немає, раніше там знаходилася молочнотоварна ферма. Є під'їзд з твердим покриттям, проходить лінія електропередач. Поряд знаходиться р.Говтва. Земельна ділянка не переведена з колективної форми власності в іншу.

Ставок за межами с.Потеряйки 0,1 га.

Пащенківська сільська рада

с.Пащенки. Приміщення дитячого садка, двоповерхове, блочне, загальна площа 864 м.кв. з підвальним приміщенням, земельна ділянка під приміщенням 2 га.

с.Пащенки. Приміщення кочегарки, залізобетон, загальна площа 72 м.кв.

с.Гольманівка. Територія школи загальною площею 1,5 га. Приміщення зруйноване.

с.Яценки. Приміщення сараю, залізобетонна споруда, 1000 м.кв.

Піщанська сільська рада

с.Піщане. Приміщення нічного стаціонару колишньої Піщанської амбулаторії, комунальна форма власності, знаходиться на балансі Піщанської сільської ради, загальна площа 150 м.кв. Комунікації відсутні. Тел. 9-61-81.

с.Піщане. Приміщення колишнього дитячого садка, знаходиться у власності ТОВ "Бурат-Агро", загальна площа 300 м.кв., комунікації відсутні. Тел. 9-61-25.

с.Піщане. Приміщення колишньої лазні, комунальна форма власності, загальна площа 80 м.кв., комунікації відсутні. Тел. 9-61-81.

Потічанська сільська рада

Ставок за межами с.Нагірне 13.55 га

Ставок в межах с.Миколаївка 5,825 га

с.Миколаївка, клуб - 200 м.кв.

с.Потічок. Ставок - 1,0 га

с.Пасічники. Початкова школа - 250 м.кв.

Решетилівська селищна рада

Земельна ділянка загальною площею 0,50 га за адресою Решетилівка, вул.Леніна,68а (склад ГСМ, Райагробуд), землевпорядна документація не виготовлена.

Шевченківська сільська рада

с.Дружба. Половина магазину, приміщення знаходиться на балансі споживчого товариства.