Загальна інформація

Версія для друкуВерсія для друку

 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості та прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації». На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію.

 

Решетилівська райдержадміністрація надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит й ініціативно у формі відкритих даних.

 

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яку було отримано чи створено в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, що передбачені чинними законами, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

 

 

Закон України «Про внесення змін до Закону України „Про інформацію“»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.06.2011 № 253

Розпорядження голови райдержадміністрації №607 від 15.08.2011 року "Про доступ до публічної інформації" в Решетилівській райдержадміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації №261 від 15.08.2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 серпня 2011 року №607 "

 

 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 18.07.2012 № 535 щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

 

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф з обмеженим доступом «Для службового користування»

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

Наверх ↑